0

Dunkierka Online 2017 – FULL HD – Lektor PL

 Dunkierka Online 2017 – FULL HD – Lektor PL

Dunkierka Online

Dzisiaj zapraszam do zapoznania się z postem dotyczącym najgłówniejszych informacji o filmie Dunkierka . Zapraszam do czytania, dowiecie się kto gra główną rolę, gdzie można obejrzeć film oraz najlepsze ciekawostki z planu. Zapraszam!!

Dunkierka Online

O FILMIE:

Christopher Nolan opowiada historię Operacji Dynamo, czyli wielkiej ewakuacji brytyjskiego korpusu ekspedycyjnego oraz części wojsk francuskich i belgijskich z Dunkierki. Miało to miejsce na przełomie maja i czerwca 1940 roku. Wojska były otoczone przez niemieckie oddziały.

 

„Dunkierka” rozpoczyna się sceną, w której wroga armia otacza setki tysięcy Brytyjczyków i aliantów.  Uwięzieni na plaży między morzem a siłami przeciwnika muszą stawić czoła niemożliwemu.

INFORMACJE:

reżyseria: Christopher Nolan

scenariusz: Christopher Nolan

gatunek: Dramat Wojenny

produkcja: Francja, Holandia, USA, Wielka Brytania

premiera: 21 lipca 2017 (Polska) 16 lipca 2017 (świat)

Dunkierka Online

OGLĄDAJ

Kliknij w obrazek poniżej

Dunkierka Online

CIEKAWOSTKI:

Film był kręcony w Dunkierce (Francja), Weymouth, Swanage (Wielka Brytania), Los Angeles, Rancho Palos Verdes (Kalifornia, USA) i Urk (Holandia).

Na potrzeby filmu odnowiono kilka prawdziwych okrętów wojennych biorących udział w ewakuacji wojsk aliantów z Dunkierki, w tym niszczyciel francuskiej marynarki „Maillé-Brézé”.

Film był kręcony od 23 maja do 2 września 2016 roku.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *