0

Logan: Wolverine online – LEKTOR – FULL HD

Logan: Wolverine online

Logan: Wolverine online

Zapraszam do zapoznania się z informacjami na temat filmu Logan: Wolverine (2017), znajdziecie w tym artykule info odnośnie tego o czym mniej więcej jest film oraz gdzie można obejrzeć ten cieszący się  popularnością film.

Zapraszam serdecznie!

Logan: Wolverine online – LEKTOR – FULL HD

OPIS FILMU:

Logan: Wolverine – amerykański fantastycznonaukowy film akcji na podstawie serii komiksów o postaci Wolverine’a wydawnictwa Marvel Comics. Za reżyserię odpowiada James Mangold, a za scenariusz Michael Green i David James Kelly

W niedalekiej przyszłości przestali się rodzić nowi mutanci, a ci, którzy wcześniej chodzili po świecie, zostali wyjęci spod prawa. James Howlett ukrywa swoją najsłynniejszą tożsamość. Mieszka w Meksyku razem z Charlesem Xavierem i albinosem Calibanem, którego darem jest lokalizowanie innych mutantów. Wolverine’a, który urodził się pod koniec XIX wieku i dzięki swej mutacji wydawał się praktycznie niezniszczalny, w końcu dopadł czas. Jego regeneracja nie działa jak kiedyś – szwankuje mu wzrok, rany goją się wolniej i do głosu dochodzi ból. Dni chwały minęły, bohaterom zostały lęk i zgorzknienie, a nadzieją na lepsze życie, której kurczowo się trzymają, nie jest już osiągnięcie globalnego pokoju i zgoda między ludźmi a homo superior, tylko odłożenie pieniędzy na jacht, na którym będą mogli uciec od wrogiego świata.

INFORMACJE:

reżyseria: James Mangold

scenariusz: Michael Green, Scott Frank, James Mangold

gatunek: Akcja, Sci-Fi

produkcja: USA

premiera: 3 marca 2017 (Polska) 17 lutego 2017 (świat)

Logan: Wolverine online

OGLĄDAJ

Kliknij w obrazek poniżej.

Logan: Wolverine online

CIEKAWOSTKI:

Film kręcono w Rio Rancho (Nowy Meksyk, USA), Ferriday (Luizjana, USA), Santa Clarita i Los Angeles (Kalifornia, USA).

admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *